Bioenerji Manyetizma Nedir ?

Manyetik enerji dünyada ve herkeste mevcuttur. Bilimsel çalışmalar, dünyadaki yaşamın devamı için güneş ışığı, hava, su, gıda gibi herşeyin manyetik bir alanın gerekli olduğunu kanıtlamıştır. Manyetik bu alan, Dünya'nın varoşundan bu yana gezegenimizi çevrelemektedir. İnsanlar, hayvanlar ve bitkiler de dahil olmak üzere Dünya üzerindeki her şey görünmez kuvvet hatları ile birbirine bağlantılıdır. Ve ayrıca insan vücudunun damarlarındaki kan akışından kaynaklanan kendi manyetik alanı vardır. Sağlıklı bir kişinin bedeninde normal şartlar altında, dış ve iç manyetik alanların etkileşimi mevcuttur. Biomanyetizma şifa tekniği, vücudun bioenerji frekanslarını düzenlemeye ve sorunlu ve blokajlı olan bölgelerde enerji akışını dengelemeye yarar.

Bioenerji, evrenin yaşamı ve varoluşunu tamamlayan kozmik enerjiye verilen isimdir. İnsan bedenindeki birçok rahatsızlığın sebebi Bioenerji dengesinin eksikliğinden kaynaklanır. Bunların başlıcaları ve insan bedeninde bulunan rahatsızlıklar uykusuzluk, tedirginlik, ruhsal daralma, sıkılma, huzursuzluk, depresyon gibi ve tıbben de hiçbir tanısı olmayan ve teşhis konulamayan rahatsızlıklardır. İnsan anatomisi bioenerji ile yaşamını sürdürür. Bioenerji noktasında olan bilinçlerin yaşam kaliteleri yüksektir.

Bioenerji insan yaşamına konfor sunar. Bioenerji ruhun, bedenin, yaşamın ve diğer canlıların şifa kaynağıdır. Bioenerji var olabilmenin ve hayatın yaşamsal çizgisini belirler, bu çizginin ise başı ve sonu bioenerjidir. Bioenerji tamamlayıcı tedavi sisteminin sahibi olarak evrende var olmuştur.

Cevat Eryorulmaz Okültizm, Ezoterizm, Biomanyetizma, Parapikoloji, Şamanizm ve Spiritüalizm gibi ruhsal konularda 25 yıla aşkın süredir insan ruhunun en gizli derinliklerindeki sorunların tespitini yapan; yüksek ruhsal şifa gücü ve enerjisi ile her türlü şifa alanında edindiği tüm bilgi, tecrübe ve deneyimini profesyonel anlamda kullanarak ruhsal şifa ofisinde insanların faydalanması adına kullanarak halen bir çok konuda sıkıntılar yaşan ve talep eden herkese yol gösteren ve çözümler sunan bir üstadtır.