Kozmik Enerji

Kozmik enerji insanın ruh, beden ve zihin anlamında korunması, temizlenmesi ve şifa bulması için kullanılan, bütüncül ve tamamlayıcı bir şifa yöntemidir.Kullanım alanı bilinenden çok daha fazladır.Bu enerji, kişinin hayatındaki olumsuzlukları yaratan negatif enerjilerden korunmasını ve temizlenmesini sağlar.

Bu enerjinin ilk olarak günümüzden 800 yıl önce Tibetli rahipler tarafından kullanıldığı ve uygulandığı bilinmekle beraber günümüz modern uygulaması Rus doktor Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından sağlanmıştır. Dr. Petrov modern tıbbın çözüm bulamadığı hastalıkları tedavi etmek için yeni yollar ararken, Tibetli rahiplerin kullandığı kozmik enerjiyle beklenmedik gelişmeler kaydetmiştir.Ve tüm bu çalışmaların sonunda 1994 yılında Uluslararası Klasik Kozmik Enerji Federasyonu'nu kurmuş ve aynı yıl bu Federasyon, Dünya Sağlık Örgütü tarafından tanınmıştır.

Kozmik enerjinin bütüncül olmasının nedeni insanın aurası, çakraları, fiziksel bedeni, zihinsel alanları ve meridyenler üzerinde uygulanmasıdır. İnsanın tüm enerji, ruh, zihin ve fiziki bedeni üzerinde çalışır. Bu alanlarda toplanmış, birikmiş tüm negatif enerjiyi temizler, şifalandırır ve pozitif enerjiyle doldurur. İnisiye olmuş uygulayıcı, şifalanmak isteyen kişinin aurasında ve fiziksel bedenindeki çeşitli noktalara temas ederek şifa ve temizlik niyeti ile enerjiye kanallık eder.

Kozmik enerji yakından yapılabildiği gibi uzaktan da uygulanabilir. Etkisinde hiçbir değişiklik olmaz. Bağışıklık sistemi sorunları, migren, mide problemleri, kemik erimesi, romatizma, kanser, şeker, tansiyon, tiroid hastalıkları, kas-iskelet sistemi sorunları, kan hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, cilt hastalıkları, kemoterapinin yan etkileri, psikolojik rahatsızlıklar, fobiler gibi sağlık sorunlarına iyi geldiği gibi; nazar, büyü, beddua gibi enerjileri de temizler...

Covid19 gibi bulaşıcı hastalıklara da uzaktan müdehaleyle şifa uygulanır. Dünya Sağlık Örgütünün onayladığı tek enerji sistemi olan Kozmik Enerji, laboratuvar ortamında ölçülebilir, istatistiksel olarak kanıtlanabilir olan tek enerjidir. Sağlık sorunları ve temizlemenin yanısıra uygulanan kişide var olan gizli yaratıcı yeteneklerin uyanmasını ve ortaya çıkmasını da sağlar.

Kişinin eterik, duygusal, zihinsel, ruhsal bedenlerinin tümünde yani bedenin tüm katmanlarında etkisini gösterir. Aynı zamanda bitkiler ve hayvanlar üzerinde de oldukça etkilidir.

Bizler Uluslararası sertifikalara sahip, işinde yetkin, yılların tecrübesiyle bu işi profesyonel anlamda yapmaktayız. Kozmik enerji ile bedeninizin tüm katmanlarını şifalandırıyor ve negatif enerjilerin bedeninizden temizlenmesini sağlıyoruz. Ankara/Kızılay'daki ofisimizde yüzyüze ya da online olarak terapi seansımıza katılabilirsiniz.