Pozitif Enerji

Son zamanlarda çok fazla negatif etkiye maruz kalan insanlığın yapabileceği tek şey pozitif enerji ile şifalanmaktır. Korku, endişe, üzüntü gibi bir takım dış etkilerle hastalığa açık hale gelmemiz dolayısıyla öncelik vermemiz gereken birincil şey psikolojik ve enerjisel anlamda şifa bulmaktır.

İnsan doğduğu andan itibaren fiziksel, zihinsel ve mantıksal anlamda gelişir...Düşünce yapımızı ve hayata bakış açımızı belirleyen başlıca etmenler şunlardır; aile yaşantımız, sosyal hayatımız, eğitim hayatımız, genetiksel olarak bize aktarılan düşünce kalıpları, inançlar ve öğretiler. Bu dış etkiler yani enerjiler, psikolojik ve fizyolojik olarak Negatif veya Pozitif şekilde belirgin bir biçimde bizde ortaya çıkmaya başlar. Bu enerjiler fiziksel bedenimizi çevreleyen elektromanyetik alana, diğer adıyla auramıza direk etki ederler. Pozitif enerji negatifin zıttıdır. İnsan zihninde biri varken diğeri varolamaz.

Pozitif düşünceler olumlu ve kaygı taşımayan, mutlu ve coşkulu hissettiren düşüncelerdir. Pozitif enerjinin sırrı devamlılıktır ve dolayısıyla bu enerjinin devamlılığı tüm bedeninizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Pozitif düşünceler ve enerjiler bizim mutluluk kaynağımızken, negatif enerji ise bunun tam zıttıdır.

Pozitif enerji, yaşanan olumsuz şeyleri kabul eden fakat herşeyin bir nedeni olduğuna, her durumda yapabilecek güzel şeylerin bulunduğuna inanan ve hayatı pozitif yönde etkileyen enerji durumudur. Yani pozitif enerji pozitif duygular ve düşüncelerle artar. Günümüzde pozitif enerji ve beyin gücünün insandaki verimi arttıran bir faktör olduğu kabul edilmiştir. Bunu benimseyen insanlar ümidini, güven duygularını ve iyimserliklerini kaybetmeden özgüvenli, cesur ve insiyatif sahibi olan bireyler olduklarını herkese hissettirirler.

Pozitif düşünce sürekliliği yakalanırsa, zaman içinde pozitif enerjiye dönüşerek hasta olan bedenin şifalanmasını dolayısıyla bağışıklık sistemini pozitif yönde etkileyerek hastalıklara karşı korunmasını sağlar.

Bu enerjiyi kazanabilmek için negatif düşünce yapınızı değiştirmelisiniz. Bizler Uluslararası sertifikalara sahip, işinde yetkin, yılların tecrübesiyle bu işi profesyonel anlamda yapmaktayız. Bizlerden alacağınız çalışma seansları ile negatif enerjilerden kurtulmanızı ve pozitif enerjide nasıl kalmanız gerektiği hakkında bilgilerde vermekteyiz. Aynı zamanda yine eğitimlerimiz sırasında sizlerle pozitif düşünme teknikleri üzerinde çalışıyor ve negatif enerjiler ve düşüncelerle nasıl savaşmanız gerektiğini de öğretiyoruz. Fotoğrafınız ve doğum tarihiniz ile başvurabilir, Ankara / Kızılay'daki ofisimize gelerek seans alabilir veya online eğitimlerimize katılabilirsiniz.