Parapsikoloji Nedir Whatsapptan Bakım Analiz

Atalardan gelen negatif enerjilerden arındırma, blokaj temizliği, nazar enerjisi ve daha pek çok ruhsal sıkıntılar yaşayan herkes bize ulaşarak whatsapptan bakım ve analiz yaptırabilir. Üzerinizdeki bu kötü enerjilerin varlığı tespit edilmekte ve sonrasında çözüm amaçlı seanslar yapılmaktadır.

Parapsikoloji insanların olağan üstü yeteneklerinin incelenerek, kişinin ruhsal gücünün araştırılmasıdır. Son dönemlerde parapsikoloji konuları insanların dikkatini çekmektedir. Bu konu ile ilgili parapsikoloji alanında yapılan çalışmalar sınırlıdır.

Parapsikoloji alanında bilgi verecek olursak yaradılışdan bu yana insanların merakları gereği icatlar, keşifler üzerine araştırmalar yapmışlardır bu kişinin merak yönünün uyanmasından kaynaklanmaktadır. Kişide ki odak noktası üzerinde birçok çalışmalar sonucunda telepati, medyumluk, hipnoz gibi konular kişiler üzerinde denemeler yapılmaktadır. Bu ve benzeri çalışmalara parapsikoloji adı verilmiştir.

Parapsikoloji çok eski zamanlardan beri insanların ilgilendiği bir ilim dalıdır. Örneğin eski medeniyetlerde yoga, telepati ve telekinezi gibi olaylara rastlamak mümkündür. Bunun en belirgin örnekleri Hindistan ve Çin medeniyetlerinde görülmektedir. Günümüz insanında da parapsikoloji özelliğe sahip insanlar bulunmaktadır.

İnsan temeli ruhun bazı manevi mekanizmaların kişilerdeki ruhsal açılımların oluşması sayesinde parapsikoloji bilimi kullanılmaktadır. Yogiler ve dünya çapındaki gerçek medyumlar, parapsikolojik özelliklere sahip olmak için uzun yıllar ruhsal çalışmalar sonucunda bu ruhsal özellikler kişilerde açılır. Bu çalışmalar sonucunda ruhun manevi mekanizma kapılarının açılması ile gerçekleşen bu ruhsal yaşam sistemidir.

Dr. Droughnton parapsikoloji konusunda önemli çalışmaları olan bir bilim insanıdır. Tarihsel ve evrimsel gelişimini takip eden ve gelişimlerini incelip takip etmektedir.

Parapsikoloji yöntemlerinden bahsedecek olursa insan ruhu aklın kavrayamadığı ve bilemediği ruhsal özelliklere sahip bir sistem üzerine yaratılmış bir ruhsal yapıya sahiptir. Telepati sayesinde kişi başka bir kişinin aklından geçen bilgileri okumaktadır.

Duru görü ilmi açılımı sayesinde kişi dünyada veya her hangi bir yerde olan olayları bir tv den seyreder gibi izlemektedir. İnsan ruhu zaman ötesinde yaşamaktadır. Bu yüzden geçmiş ve geleceğini istediği zaman duru görü aracılığı ile göre bilmektedir. Bazı kişiler yakında olacak olayları bilmektedir. Bu gibi kişiler ruhsal özellikleri mekanizması çalıştırmış insanlardır. Görüldüğü gibi insan, beden ötesi ruhsal yapısını tanımış ve bu gibi özellikleri yapa bilme kabiliyetini kendi ruhsallığında açmıştır. Bu ruhsal bilinç açılımlarını açan insanların sayısı çok azdır. Bu insanlar toplumda diğer insanlara göre farklı bir konumdadır.

Telekinezi bir oluşumu ve bir cismi uzaktan yer değiştirme ve o nesneyi bükmek ile ilgili bir çalışmadır. Bu uzaktan yapılan işlem medyumun düşünce gücü ile yaptığı bir işlemdir. Bazı TV programlarda gördüğünüz çatal bükme gibi gösteriler yapan kişiler telekinezi bilgisini ruhsal kendilerinde açmış kişilerdir. Bundan dolayı nazar da telekineziye bağlı bir enerji yüklemesidir. Olayın üzerine odaklanan kişi bu gibi nesneleri ve hayvanları düşünce gücüyle etkilemektedir.

Telekinezi çoğu insanın bilmeyerek yaşadığı bir olaydır. Bu bilinmeden söylenen olayların ve o anda birden oluşması gibidir.

Parapsikoloji istihbarat örgütleri ve polisiye olaylarında kullanılmaktadır. İstihbarat örgütleri devletlerin düşmanlarını belirleme ve takip altında tutma amaçlı kurduğu birimlerdir. Bu devlete bağlı örgütler düşmanın elindeki bilgilere ulaşan gizli devlet ajanlarıdır. Bu ajanlar özel eğitimli ajanlardır. Ancak bu bilgilere erişim konusunda bazen medyumlara ve telepati uzmanları kullanılmaktadır.

Örnek verecek olursak;

⦁ A.B.D devleti 1970 li yıllarda CIA bünyesinde 7.000 medyum ajan bulundurmaktadır. Bu kişiler telepati ve hipnoz üzerine çalışmaktadırlar. Vietnam savasında bu kişilerden yararlanılmıştır.

⦁ Rus devletinde KGB bünyesinde medyumlar bulunmaktadır. Hatta ülkede birçok medyum geçmiş zamanlarda tutuklanmış ve Rus devleti KGB adına çalıştırılmıştır. 1976 yılında Rus devleti KGB içinde parapsikoloji bilim birimi kurulmuştur. Bu birim rejim aleyhinde olanların çalışmalarını engellemektedir.

⦁ 1951 yılında Londra’da bir hırsızlık sonucu kiliseden çalınan 50 kg ağırlığındaki taşın İngiliz polisi tarafından uzun çalışmalar sonucu bulunamamış ve bu işler ile uğraşan bir Parapsikoloji uzmanında yardım istenmiş ve Parapsikoloji uzmanı Peter Harkos kiliseye gelmiş ve kendi ruhsal duru görü sayesinde hırsızların yerini söylemiştir ve hırsızları İngiliz polisi yakalamıştır.

⦁ Ve bunun gibi daha pek çok arşiv bulunmaktadır. parapsikoloji ile ilgili çok detaylı açıklama yapacak olsaydık kitaplar dolusu yazı yazmak gerekirdi.